• EN
  • RU
  • TR
  • عربي
  • AZ
20 Ekim, Perşembe


Azerbaycan'da II Uluslararası Savunma Fuarı "ADEX-2016" - FOTO GALERİ

Eurasia Diary
A- A A+

27 Eylül'den itibaren Bakü Expo Merkezi'nde modern silah ve araçların yanı sıra ulusal savunma alanında güç gösterisi - II Azerbaycan Uluslararası Savunma Fuarı ( "ADEX-2016") sergisi başladı.

1

"ADEX-2016" fuarına 34 ülkeden 216 şirket, 19 ülkeden 25 resmi heyet katıldı. Ziyaretçi şirket ve kurumlarla birlikte serginin coğrafyası 44 ülkeyi kapsıyor. Azerbaycan'ın Savunma Sanayi Bakanlığı tarafından "ADEX-2016" fuarında 260 isimden çok savunma amaçlı eşya gösterilmiştir.

Azerbaycan Savunma Sanayi Bakanlığı ve "Caspian Event organisers" (CEO) şirketi "ADEX" sergisinin organizatörleri sıfatıyla ediyor. Savunma Bakanlığı fuara destek gösteriyor.

1

Artık 150'den fazla şirket "ADEX-2016" sergisinde yer alacağını doğruladı. İsrail, Çin, Pakistan, Rusya, Türkiye ve Fransa gibi ülkeler ise sergide yer alacak. Sergide yer alacağını doğrulayan şirketler arasında "Aselsan", "CETC", "Damen", "MBDA", "Norinco", "IAI", "Roketsan", "Rosoboronexport", "Thales" ve diğer şirketler de var. Serginin kayıt sponsoru Türkiye Savunma Sanayii Sekreterliği.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1


Gurban Bakirzade

EurasiaDiary © İçeriğin yayınlanması için hiperlink kullanılmalı.

Bizi takip edin:
Twitter: @EurasiaTurk
Facebook: EurasiaTurkiye