• EN
  • RU
  • TR
  • عربي
  • AZ
13 Kasım,


Obama'nın kızı kasiyer olarak işe başladı - VİDEO

Dünya

A- A A+

Başkanlık sonrası ne yapmayı düşünüyorsunuz sorularına yanıt vermeyen Obama'nın kızının işi belli oldu. NANCY'S isimli bir yerde kasiyerlik kariyerine başlayan Sasha Obama iş dünyasını tanımak için çalıştığını belirtti. Henüz 15 yaşında olan ABD başkanın kızı yaz ayı boyunca burada çalışarak kendi parasını kazanmak istediği aktarıldı.

Yaptıklarıyla sık sık gündeme gelen Sasha Obama geçtiğimiz günlerde de sıradan insanlarla beraber konserde dans ederken görüntülenmişti. ABD başkanın kızının bu kadar rahat tavırlarla hareket etmesi güvenlik sorularını akıllara getirirken halka açık bir yerde çalışmasının güvenlik sorunu çıkarmayacağı söylendi.

Amerika'nın sevilen başkanı kurallar gereği başkanlık yarışında bulunamayacak ancak yaşadıkları mütavazi hayat neden Amerika'nın en sevilen başkanlarından biri olduğunu gösteriyor. 

Sasha Obama, saati 15 dolara çalışıyor. Sasha diğer tezgahtarın aldığı ücretin aynısını alarak deniz ürünleri restorantından saatlik 15 dolar alacak. Ayrıca Sasha'nın güvenlik önlemlerinin sağlanması için 6 gizli servis ajanının görevlendirildiği açıklandı.

 

EurasiaDiary © İçeriğin yayınlanması için hiperlink kullanılmalı.

Bizi takip edin:
Twitter: @EurasiaTurk
Facebook: EurasiaTurkiye


loading...