• EN
  • RU
  • TR
  • عربي
  • AZ
20 Eylül, Salı


Derbi öncesi Manchester sokaklarında 'çakma Ibrahimovic' - VİDEO

Eurasia Diary
A- A A+

Manchester United’ın İsveçli futbolcusu Ibrahimovic’i Old Trafford yakınlarında gören Unitedlılar için bu karşılaşma beklemedikleri şekilde sonlandı.

Bu sezon başında Manchester United’a transfer olan Zlatan Ibrahimovic, United’ın stadı Old Trafford yakınlarında ‘görüldü.’ Üzerinde 9 numaralı forması da olan Ibrahimovic, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı. Ancak Old Trafford yakınlarında dolaşan kişinin Ibrahimovic değil, Jack Goodacre isimli bir kişi olduğu kısa süre içinde ortaya çıktı.

Bu arada Goodacre tarafından kandırılanlar sadece taraftarlar değildi. Eski Unitedlı Rio Ferdinand’ın Ibrahimovic’in stadın etrafında dolaştığı bir fotoğrafını Twitter hesabında paylaşması nedeniyle, İngiliz gazeteci Piers Morgan da Goodacre’i Ibrahimovic zannetti. Rio Ferdinand’ın Twitter hesabına koyduğu fotoğrafı takipçileriyle paylaşan Morgan, “Tüm vücut dili ‘WINNER’ (kazanan) diye bağırıyor” mesajını da ekledi.

Ibrahimovic’in Old Trafford çevresinde dolaştığına inanmayanlar da oldu. Bir Twitter kullanıcısı “Zlatan’a benzemiyor bile” diye yazarken, bir diğeri de “Evet, çünkü Zlatan’ı United formasıyla dolaşırken görebilirsiniz… Gerçekten komik” diye yazdı.
 

 

 

EurasiaDiary © İçeriğin yayınlanması için hiperlink kullanılmalı.

Bizi takip edin:
Twitter: @EurasiaTurk
Facebook: EurasiaTurkiye

Sputnik