• EN
  • RU
  • TR
  • عربي
  • AZ
7 Temmuz, Perşembe


Ronaldo’ya sarılabilmek için sahaya indi

Eurasia Diary
A- A A+

EURO 2016'da Polonya ile Portekiz arasında oynanan çeyrek final maçında, bir taraftar beklenmedik bir şekilde koşarak sahaya indi. Taraftarın Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’ya sarılmak istediği belirtildi.

Fransa'daki Euro 2016 çeyrek finalinde Polonya ve Portekiz yarı final için karşı karşıya geldi. Normal süresi 1-1 sona eren maçı penaltılarla Portekiz kazandı. Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, son penaltıyı atarak ülkesini finale taşıdı.

Maça damgasını vuran olaylar arasında ise bir taraftarın 101. dakikada aniden sahaya inip Portekizli efsane futbolcu Ronaldo'ya doğru koşmasıydı. Ronaldo'ya sarılmak isteyen taraftar kollarını açmış şekilde, tüm hızıyla ilerlerken güvenlik güçleri olaya derhal müdahale etti. Ronaldo ise soğukkanlılıkla durumu idare etti.

Ronaldo maç sırasında ani bir hamleyle kendisine yaklaşan ve niyetini bilmediği bu taraftardan ustalıkla uzaklaşsa da, deneyimli futbolcu taraftarlarla sarılırken sıklıkla gündeme geliyor. Bunun en yakın örneğiyse ‘Adanalı Ronaldo' olarak bilinen Gökmen Akdoğan'la sarılırken kameralara yansıyan anlar olmuştu.

EurasiaDiary © İçeriğin yayınlanması için hiperlink kullanılmalı.

Bizi takip edin:
Twitter: @EurasiaTurk
Facebook: EurasiaTurkiye