• EN
  • RU
  • TR
  • عربي
  • AZ
7 Temmuz, Perşembe


Bodrum plajları her şeye rağmen rengarenk

Eurasia Diary
A- A A+

Bodrum'daki plajlar, yerli ve yabancı tatilcilerle doldu. Terör saldırılarının olumsuz etkilediği turizm sektörü için bu hareketlilik umut oldu. Kentte tatilini geçiren Londralı Claude Randall, "10 kişilik arkadaş grubuyla tatile geldik. Yaşanan olaylar dünyanın her yerinde olabilir. Yaşamını yitirenler için elbette çok üzgünüz. Umarım bir daha yaşanmaz. Biz de tatilimize devam ediyoruz" dedi.

Rusya krizinin ardından yaşanan terör olaylarının kötü etkilediği ülke turizminden, Bodrum da nasibini aldı. Önceki yıllara göre rezarvasyonun düştüğü kentte, bayram tatili öncesinde izinlerini alıp Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerden Bodrum'a gelen yerli turistlerin yanı sıra Danimarka, İngiltere, İsveç, Azerbaycan, Gürcistan ve Hollandalı tatilciler esnafın yüzünü güldürdü. Denize giren ve güneşlenen tatilciler, bol bol su sporları yaptı. Sahillerde ve denizin içinde dans eden kadın tatilciler, mankenleri aratmazken, çapkın gözlerin hedefi oldu. Bodrum sahillerinde renkli görüntüler oluştu. Turistler için sahildeki bir beach clup'ta düzenlenen köpük partisi, tatilcilerin eğlencesini renklendirdi.

BODRUM'daki plajlar, yerli ve yabancı tatilcilerle doldu. Terör saldırılarının olumsuz etkilediği turizm sektörü için bu hareketlilik umut oldu. Kentte tatilini geçiren Londralı Claude Randall,


'OLAYLAR DÜNYANIN HER YERİNDE OLABİLİR'

Yedi yıldır tatil için Londra'dan Bodrum'a geldiğini söyleyen ve Gümbet Sahili'ndeki bir otelde kalan veteriner 35 yaşındaki Claude Randall, "10 kişilik arkadaş grubuyla tatile geldik. Yaşanan olaylar dünyanın her yerinde olabilir. Yaşamını yitirenler için elbette çok üzgünüz. Umarım bir daha yaşanmaz. Biz de tatilimize devam ediyoruz. Yedi yıldır tatil için Bodrum'a geliyorum. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadık. Önümüzdeki yıllarda da gelmeye devam edeceğim" diye konuştu.

DHA

EurasiaDiary © İçeriğin yayınlanması için hiperlink kullanılmalı.

Bizi takip edin:
Twitter: @EurasiaTurk
Facebook: EurasiaTurkiye