• EN
  • RU
  • TR
  • عربي
  • AZ
13 Aralık, Salı


Diriliş Ertuğrul 3. sezon 62. Bölümü izle! - Fragman izle! - VİDEO

Kültür

A- A A+

Diriliş Ertuğrul 3. sezon ne zaman başlayacak? TRT 1 ekranlarında çok izlenen ve çok sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un 3. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayımlanan son bölümden sonra sevilen dizinin 3. sezonunun ne zaman başlayacağı merakla bekleniyor. Dizinin fenomenleri sosyal medya hesaplarında dizisinin yeni bölümlerini sabırsızlıkla beklediklerini yazıyorlar.

Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ yeni bölüm fragmanının yayınlanacağı tarihi açıkladı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı artık yayımlandı.

ÇARŞAMBA AKŞAMLARININ VAZGEÇİLMEZ DİZİSİ OLAN DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN SON BÖLÜM ÖZETİ

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş "Ertuğrul"un 59. bölümünde Ertuğrul, Noyan'ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek'in oyununu bozdu. Ertuğrul, Noyan'ı kendisi öldürmedi ve Turgut'un öldürmesine de izin vermedi.

Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul'un yanından hem de obadan ayrıldı. Ertuğrul ise Noyan'ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek'le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetinde.

Diğer yandan Noyan ve Boğaç'ın Ertuğrul'un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlandı. Noyan ve Boğaç'ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacak.

Obada ise Tuğtekin ve Gökçe'nin yası devam ediyor. Dodurgalılar Tuğtekin Bey'in yerine gelecek aday için çalışmalara başladı. Artuk ve Akça Bey'in aday olduğu seçim bir hayli sert geçti.

Akça Bey Saadetin Köpek'in yardımlarıyla da Dodurgalılar'ın yeni beyi oldu. Ertuğrul, Sultan'a gitmeden önce Halime'yi almak için obaya gitti. Sungur ise Gündoğdu'nun yardımıyla Yiğit'in peşine düştü.

Yiğit'in yerini bulan Sungur Tekin'le, alplar arasında arbede yaşandı. 

EurasiaDiary © İçeriğin yayınlanması için hiperlink kullanılmalı.

Bizi takip edin:
Twitter: @EurasiaTurk
Facebook: EurasiaTurkiye


loading...