• EN
  • RU
  • TR
  • عربي
  • AZ
16 Aralık, Cuma


Nevşin Mengü haberi okuyamadı - Bedava reklama dikkat - VİDEO

Analitik Merkez

A- A A+

Bu gün çok sayıda büyük haber portalı bile “CNN Türk'ün ana haber spikeri Nevşin Mengü, önündeki haber metnini anlamayınca sinirlendi” haberini CNN Türk'ü reklam ederek yayımladı. Bu haber gerçek bir durumu da yansıta bilir, fakat gizli bir reklam olma ihtimali çok yüksek.

Hazırlanan senaryo çok sayıda kişiye CNN Türk'ün ismini duyurdu. Gerçekten şu gizli reklam amacıyla yayımlandıysa medya etiğine aykırıdır, haberi yayımlayanlar için ise profesyonel olmamalarının göstericisidir. En anormal olan ise böyle senaryoların medyada sürekli hazırlanarak bedava reklam yapılmasıdır. https://eurasiadiary.info.tr/ olarak medya çalışanlarına daha dikkatli olmaları gerektiğini tavsiye ediyoruz. 

********

CNN Türk'ün ana haber spikeri Nevşin Mengü, önündeki haber metnini anlamayınca sinirlendi ve "Türkçesi bu" diyerek anladığını aktardı.

Ekranın deneyimli sunucularından Nevşin Mengü, CNN Türk Ana Haber'in canlı yayınında okuduğu haberi bir türlü anlayamayınca sinirlendi ve haberi kısa kesti. "Türkçesi bu" diyerek haber metninden anladığını özetleyen Mengü'nün bu esnada elindeki kalemi de fırlattığı anlaşılıyor.

EurasiaDiary © İçeriğin yayınlanması için hiperlink kullanılmalı.

Bizi takip edin:
Twitter: @EurasiaTurk
Facebook: EurasiaTurkiye


loading...